Organizační pokyny

Přihláška

Počet registrací je omezen kapacitou sálu (120 osob), registrujte se proto prosím co nejdříve.

Po vyplnění přihlášky obdržíte heslo, kterým získáte kdykoliv přístup k Vašim uživatelským stránkám, na kterých budete mít možnost:
• přihlásit příspěvek
• vložit souhrn
• registrace účasti a ubytování

 

Konečný odborný program konference

Závěrečný odborný program konference bude uveden na webových stránkách konference po 20. září.

 

Přehled termínů pro rok 2023

6. října: registrace za zvýhodněný poplatek + objednání ubytování – čím dříve bude objednáno, tím spíše lze předpokládat přidělení požadovaného typu ubytování

6. listopadu: zahájení konference

 

Registrační poplatky (vč. DPH)

Člen ČSCHI, SSCHI: 8900 Kč

Ostatní účastníci: 10500 Kč

Studenti a doktorandi: 6800 Kč

 

Po 6. říjnu 2023 se všechny registrační poplatky zvyšují o 700 Kč . Ceny jsou uvedeny vč. DPH a jsou platné pro občany ČR i SR. V ceně registrace je zahrnuta účast na konferenci a konferenční materiály, snídaně, kávové přestávky, obědy, večeře, slavnostní raut, ochutnávka vín a divadelní večer.

Přednášející platí standardní registrační poplatek. Po Vaší registraci k účasti Vám bude na Vašich uživatelských stránkách vytvořena faktura na proplacení registračního poplatku. Prosíme o zajištění jejího proplacení Vaší organizací. 

Podmínkou pro uvedení příspěvku v programu konference je zaplacení registračního poplatku. Pokud registrační poplatek nebude zaplacen v termínu, nebude příspěvek v konečném programu konference uveden. 

Firmy nebo instituce, které mají zájem o reklamu v materiálech konference či účast na výstavce, prosíme, aby kontaktovaly organizační výbor konference (org@chisa.cz).

 

Stravování

Snídaně, obědy, ochutnávka vín a večeře jsou zahrnuty v ceně registračního poplatku. Nápoje k obědu si hradí každý sám, k dispozici zdarma bude voda ve džbánech. V pondělí se na společenském večeru podává večeře formou rautu pro všechny účastníky.

 

Ubytování

Po dobu konference je zajištěno ubytování ve třech kategoriích:

Přímo na zámku se jedná o dvoulůžkové pokoje Superior v ceně 2450 Kč za noc (1225 Kč za lůžko) a pokoje Deluxe v ceně 2950 Kč za noc (1475 Kč za lůžko)

V depandanci zámku je možnost ubytování ve dvoulůžkovém pokoji Economy v ceně 1990 Kč za noc (995 Kč za lůžko)

Objednání ubytování je možné přes uživatelské stránky konference

 


Doprava

Vlastní.

 

Storno podmínky

V případě zrušení účasti do 10. října 2023 se vrací 90 % registračního poplatku, po tomto termínu se registrační poplatek nevrací.

Místo konání

Zámek Třešť

Konferenční centrum AV ČR

Dr. Richtra 234

589 01 Třešť

GPS 49°17'40.689"N, 15°29'14.647"E

 

https://www.zamek-trest.cz/